Sabiedrība vairs netic  politiķiem un valdībai un tas jau ir bīstami no nacionālās drošības viedokļa!

Cik no priekšvēlēšanu solījumiem ir izpildīti?

Politiskā konkurencē uzvar tie politiķi, kuri sola vairāk un parasti sola to ko nemaz neplāno izpildīt. Dabīgās atlases rezultātā godīgākie kandidāti netiek Saeimā. 

Politiskā konkurence dominē intrigas un populisms, bet konkurence ar labiem darbiem un sabiedrībai nepieciešamiem rezultātiem ir retums. Valstiski svarīgās problēmas netiek risinātas pēc būtības.

Politiķi aktīvi strādā pirms vēlēšanām, bet ir vāji stimulēti strādāt labi un darīt to nepārtraukti! Deputāti saņem atalgojumu neatkarīgi no savas darbības rezultātiem, kurus gaida sabiedrība, nodokļu maksātāji.

Saeima, valdība, deputāti par konkrētu pienākumu pildīšanu saņem algu uz nodokļu maksātāju rēķina un nodokļu maksātājiem jābūt tiesībām prasīt atbildību, ja šie pienākumi netiek pildīti. 

Ko mēs gaidām no mūsu Saeimas,  valdības un deputātiem, ja viņi nenes nekādu atbildību par savu lēmumu, darbību sekām. Vai maz piemēru, kā tiek izsaimniekota nodokļu maksātāju nauda? Vainīgo nekad nav!

Saeima ir izveidota pēc Veimāras republikas parauga, kura beidzās ar Hitlera nākšanu pie varas. Arī Ulmanis ar savu rīcību parādīja šāda kolektīvās bezatbildības modeļa nejēdzību, vai jāgaida atkārtojums?

Visā pasaulē var novērot demokrātijas principu degradāciju un Latvija nav izņēmums, bet izcils piemērs tam.

Mēs piedāvājam šādus risinājumus, viņus var uzlabot, papildināt, piedāvāt citus, bet viņi ir steidzīgi vajadzīgi!

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .